Świetna sesja zdjęciowa z Sylwią Gruchałą

Prezentujemy sesję zdjęciową z Sylwią Gruchała, światowej sławy florecistką, medalistką olimpijską, zwyciężczynią światowych mistrzostw. We współpracy z firma Hairdreams oraz salonem sukni ślubnych „ Beauty”, stylistka salonów fryzjerskich P. Roccialli, Agnieszka Jakubowska stworzyła i zaprojektowała sesję z udziałem Sylwii Gruchały w wytwornych, kobiecych stylizacjach.

Celem sesji było ukazanie Sylwii Gruchały na co dzień jako sportowca w eleganckiej odsłonie. Zastosowanie włosów Hairdreams pozwoliło na stworzenie nieograniczonych, różnorodnych stylizacji i zaprojektowanie przestrzennych form z loków i wydobycie unikalnego piękna oraz kobiecości. Ta innowacyjna metoda pozwala na natychmiastową metamorfozę niezależnie od tego jaki jest dotychczasowy kolor i długość, spełniając marzenia wielu kobiet o długich i gęstych włosach.

Hairdreams pozwala by każda kobieta mogła poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie. W salonach Roccialli eksperci Hairdreams pomogą dobrać odpowiednią metodę , długość oraz kolor włosów.

Więcej zdjęć tutaj!

  Powrót
 

METRYKAMAPA STRONY